12 Nisan 2010 Pazartesi

Gerçek Yaşınız ve Sigara Geçmişim

http://plabox.info/real-age/ - Gerçek yaşınızı hesaplamak için size 34 adet soru soran ve cevaplarınız dahilinde yaşınızı hesaplayan bir siteymiş. Benimki 16.1 çıktı (24 Yaşında olmama rağmen) bazı sorulardan şüpheliyim tabi misal sigara içiyormusunuz sorusu, hayatımda hiç sigara içmeme rağmen geçenlerde şöyle bir statü paylaşımında bulunmuştum:
Hayatım boyunca pasif içici oldum halen devam ediyorum bazen düşünüyorum sigara içsem daha mı az zarar görürdüm - http://www.benideyakma.com/
Evet şu 24 yıl boyunca belki bir iki fırt çekmişliğim vardır meraktan hatta bir iki sigarayı içime çekmeden tamamen özentilikten, ağzımda tutmuşluğum vardır ancak hiçbir zaman gerçek bir içici olmadım. Ancak evet hayatımın neredeyse hepsinde birinci dereceden pasif içici oldum, sigara içmeyen arkadaş sayım üç beş tanedir. Annem, Babam zaten bildim bileli içiyorlardı. Ayrıca şehirlerarası otobüslerde sigara içildiği dönemi de hayal meyal hatırlıyorum tüm bunları toplayınca sanırım o sitedeki soruya içici cevabı vermem gerekirdi.

İşte benim sonucum:

0 Yorum:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...